https://www.instagram.com/spellslittlefashion/

Jak zamówić?

Podając wymiary napisz Nam czy podajesz obwody dziecka czy gotowe wymiary do szycia, gotowe wymiary możesz zdjąć np z innej sukienki lub posłużyć się naszą tabelką. Masz wybór :) 

1.Jeśli podasz Nam gotowe wymiary sukienki lub płaszcza do szycia nie dodajemy żadnego zapasu, uznajemy, że wymiary ktore są podane są już docelowe i Klient ma tego świadomość :)

- jeśli mierzysz sukienkę podajesz szerokość od pachy do pachy, długość rękawa od ramienia do nadgarstka.

Przykładowe wymiary sukienki:

Do płaszcza należy dodać po 3 cm na szerokość , reszta wymiarów bez zmian :)

 

1. Gdy podajesz wymiary dziecka, muszą być one rzeczywiste, my dodajemy zapas do szycia.

-gdy zamawiasz 3-4 tygodnie wcześniej dodajemy 1-2cm, (5-6 tygodni wcześniej 2-2.5cm, brak daty uroczystości dodajemy 1-2cm) zapasu do sukienki na szerokość do podanych wymiarów, np. podajesz 44cm obwód klatki piersiowej, szerokość sukienki od pachy do pachy będzie 23-24cm, do płaszcza zawsze dodawany jest większy zapas niż do sukienki, żeby dziecko mogło swobodnie go ubrać, czyli np. Dziecko ma 44cm brzuszek, płaszcz z cienką podszewką będzie miał 25-26cm szerokości od pachy do pachy, z zimową dodatkowo nawet do 2cm. Nie zamawiaj wcześniej niż 5-6tygodni przed uroczystością. 

-informacyjnie: długość rączki od pachy do nadgarstka nie równa się długości rękawa od pachy, rękaw nie zaczyna się od dołu pachowego :) jeśli ręka jest mierzona od dołu pachowego nie dodajemy zapasu, gdyż rękaw nigdy się od dołu pachowego nie zaczyna, wtedy jest naturalny zapas około 1.5cm, jeśli podajesz Nam przy płaszczyku długość rączki od pachy do nadgarstka, rękaw będzie finalnie krótszy, więc np 18cm długość rączki ,rękaw będzie 16cm,ze względu na większą szerokość ramion. 

- szerokość ramion do szycia sukienki zdjąć najlepiej z innej dobrej dla dziecka sukieneczki, od szwa do szwa, szerokość ramion do płaszcza najlepiej zdjąć z kurteczki, szerokość ramion płaszcza to minimum 23-24cm, nie może być mniejszy, gdyż ubranie go nie będzie możliwe, jest to odzież wierzchnia. 

-długość docelową sukienki, płaszcza podaje Klient, nie dodajemy zapasu na długości

-długość całkowitą mierzymy od ramienia do miejsca gdzie ma się kończyć sukienka, płaszcz. Z wariantów wybierasz długość sukienki, płaszcza nie dziecka 

Podaj Nam datę uroczystości w uwagach, byśmy wiedzieli jaki zapas dodać do szycia. 

Cena produktów zależy od wymiarów, wariantów, dodatkowych opcji, nie jest to cena stała. 

Podszewka to dodatkowa warstwa materiału, szycie jest wtedy bezszwowe (szwy w środku sukienki są niewidoczne), brak podszewki nie zmienia wyglądu zewnętrznego sukienki. 

Pamiętaj, że kroimy ręcznie i obowiązuje zasada HANDMADE +/-1cm! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl